Ero sivun ”Hämeen Partiosäätiö/Toimiva partiojohtaja” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 13: | Rivi 13: | ||
|- | |- | ||
| [[2007]] || Eerika Haapaniemi || [[Tammero]] | | [[2007]] || Eerika Haapaniemi || [[Tammero]] | ||
|- | |||
| [[2008]] || Riina Aspila || [[Erä-Pirkot]] | |||
|} | |} | ||
Versio 27. lokakuuta 2008 kello 21.41
Hämeen Partiosäätiö myöntää yhdelle hämäläiselle partiolaiselle kerran vuodessa Toimivan partiojohtajan apurahan.
Vuosi | Saaja | Lippukunta |
---|---|---|
2003 | Mikko Hieta | Kaskenkaatajat |
2004 | ? | ? |
2005 | ? | ? |
2006 | Petri Lyden | Harjun Veikot |
2007 | Eerika Haapaniemi | Tammero |
2008 | Riina Aspila | Erä-Pirkot |
Tämä Hämeen Partiopiiriin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.