68
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
(→Ryhmät) |
||
Rivi 56: | Rivi 56: | ||
| ei tarkkaa tietoa | | ei tarkkaa tietoa | ||
| tarpojat | | tarpojat | ||
| Ville Inkinen | | Ville Inkinen ja Miika Koskinen | ||
|- | |- | ||
| Huuhkaja | | Huuhkaja | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| tarpojat | | tarpojat | ||
| Risto Kiiskinen | | Risto Kiiskinen, Aarno Glad ja Lassi Eskola | ||
|- | |- | ||
| Ilves | | Ilves | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| seikkailijat | | seikkailijat | ||
| | | Juha Dahlman ja Jyri Nousila | ||
|- | |- | ||
| Karhut | | Karhut | ||
Rivi 76: | Rivi 76: | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| sudenpennut | | sudenpennut | ||
| | | Krista Seppälä ja Jukka Ruokola | ||
|- | |||
| Nuolihaukat | |||
| 2011 | |||
| sudenpennut | |||
| Mika Viitanen ja Terttu Juntti | |||
|- | |- | ||
| Rotat | | Rotat | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| ke klo 17.30-19. | | ke klo 17.30-19. | ||
| Mika "Alte" Valtonen | | Mika "Alte" Valtonen ja Juha Viskari | ||
|- | |- | ||
| Sudet | | Sudet | ||
Rivi 88: | Rivi 93: | ||
| Sanna "Panda" Laakkonen ja Jussi Leinonen | | Sanna "Panda" Laakkonen ja Jussi Leinonen | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Kaudelle 2011-2012 Ei ole vielä varmaa tietoa ryhmistä, mutta todennäköisesti yksi sudenpentulauma siirtyy seikkailijoiksi, ja tulee yksi uusi sudenpentulauma. Lippukunnalla on paha johtajapula sudenpentuikäisille. Toisesta seikkailijajoukkueesta osa siirtyy tod. näk. tarpojiin joko Huuhkajaan tai Haukkaan. | Kaudelle 2011-2012 Ei ole vielä varmaa tietoa ryhmistä, mutta todennäköisesti yksi sudenpentulauma siirtyy seikkailijoiksi, ja tulee yksi uusi sudenpentulauma. Lippukunnalla on paha johtajapula sudenpentuikäisille. Toisesta seikkailijajoukkueesta osa siirtyy tod. näk. tarpojiin joko Huuhkajaan tai Haukkaan. |
muokkausta