2 018
muokkausta
Ile (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Ile (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 20: | Rivi 20: | ||
|- | |- | ||
| [[Taustayhteisö]]: || [[Länsi-Porin seurakunta]], [[Länsi-Porin kristillinen raittiuskilta]] | | [[Taustayhteisö]]: || [[Länsi-Porin seurakunta]], [[Länsi-Porin kristillinen raittiuskilta]] | ||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | ||
|- | |- |
muokkausta