3 776
muokkausta
p (huivin kuvaa) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 8: | Rivi 8: | ||
|- | |- | ||
| Jäsenmäärä: || 110 hlöä | | Jäsenmäärä: || 110 hlöä | ||
|- | |||
| Lyhenne: KäPa | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | ||
Rivi 35: | Rivi 37: | ||
| valign="top" | [[Huivi]]: || Sininen, merkissä on kuvattu avautunut männynkäpy, joka on Satakunnan murteella käppärä, kuvio on punainen. | | valign="top" | [[Huivi]]: || Sininen, merkissä on kuvattu avautunut männynkäpy, joka on Satakunnan murteella käppärä, kuvio on punainen. | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | | | colspan="2" | [[Huivimerkki]]: [[Kuva: Kapa_huivi.gif]] | ||
|- | |- | ||
| [[Partiopaita]]: || Sininen | | [[Partiopaita]]: || Sininen |
muokkausta