Ero sivun ”Käyttäjä:Azer” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
VP (keskustelu | muokkaukset) (Teh Tongue Police Award, congrats) |
(bokseja<3) |
||
Rivi 7: | Rivi 7: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä PJ}} | |{{käyttäjä PJ}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä etp}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä Opera}} | |{{käyttäjä Opera}} |
Versio 16. lokakuuta 2007 kello 15.32
Käppäräpartio/Jäsen-käyttäjämalline |
Tämä käyttäjä toimii vartionjohtajana. |
Tämä käyttäjä on vaeltaja. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut erätaitoperuskurssin. |
Tämä käyttäjä ei ole suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssia, mutta aikoo sellaisen vielä joskus suorittaa. |
Tämä käyttäjä on wikitonttu. |
Tämä käyttäjä irkkaa #PartioWikillä. |
Tämä käyttäjä irkkaa ScoutLinkin IRC-verkossa. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
sv-1 Denna användare har baskunskaper i svenska. |
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse. |
Azer
Antti "Azer-" Rintala
IRC: Azer- @ QuakeNet, IRCnet ja ScoutLink
Maili ja messenger: azerfin AT gmail DOT com
Skype: Azerfin
Panostuskohteet PartioWikissä
- Satakuntaan liittyvät artikkelit
- Kielipollarius