Ero sivun ”Käyttäjä:M1ksu” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 7: | Rivi 7: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä J-SP}} | |{{käyttäjä J-SP}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä PoSaPa}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä PJ}} | |||
|- | |||
||{{käyttäjä KO}} | |||
|- | |||
||{{käyttäjä SP}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä aikuinen tuki}} | |||
|- |
Versio 8. joulukuuta 2020 kello 20.27
Miikael "Miksu" Saksman käyttäjä kuvaus työnalla
Tämä käyttäjä on Käki.
|-
|
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 131.
|- |Malline:Käyttäjä J-SP |- |Malline:Käyttäjä PoSaPa |-
|
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin.
|-
||
Tämä käyttäjä toimii koulutusohjaajana.
|-
||
Tämä käyttäjä toimii Suomen Partiolaisten luottamushenkilönä.
|-
|
Tämä käyttäjä toimii aikuisena tukena.
|-