26
muokkausta
p (typoja) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(25 välissä olevaa versiota 6 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
'''Waarit | '''Muorit ja Waarit''' | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|} | |} | ||
Niittykärpissä toimii kaksi vahvat perinteet omaavaa eräpartioryhmää, tyttöjen | Niittykärpissä toimii kaksi vahvat perinteet omaavaa eräpartioryhmää, tyttöjen Muorit ja poikien Waarit. Ryhmät tunnistaa baretista ja merkistä. Muori- ja Waarimerkit kuvaavat kumpikin vanhasta kannosta nousevaa versoa. Muoribaretti on vihreä, Waaribaretti viininpunainen. Baretti merkkeineen myönnetään sitä anovalle partiolaiselle vuoden alokasajan ja erityisen Testin jälkeen. | ||
Ennen ohjelmauudistusta Muorit ja Waarit muodostivat Niittykärppien vaeltajaosaston. | Ennen ohjelmauudistusta Muorit ja Waarit muodostivat Niittykärppien vaeltajaosaston. | ||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|<!-- taulukko alkaa tästä --> | |<!-- taulukko alkaa tästä --> | ||
|- | |- | ||
!Nimi || Testipaikka || barettikoodi | !WAARIT || || || MUORIT || || | ||
|- | |||
!Nimi || Testipaikka || barettikoodi || Nimi || Testipaikka || barettikoodi | |||
|- | |||
| Markku Korhonen || Viitajärvi || 0 1 80 || || || | |||
|- | |||
| Olli Siponen || Liminka || 0 2 82 || || || | |||
|- | |||
| Mika Korhonen || Viitajärvi || 0 3 80 || || || | |||
|- | |||
| Henrikki Harja || Liminka || 0 4 82 || || || | |||
|- | |||
| Janne Kangas || Ranua || 1 5 83 || || || | |||
|- | |||
| Harri Moisander || Ranua || 1 6 83 || || || | |||
|- | |||
| Jyrki Martikkala || Ranua || 1 7 83 || || || | |||
|- | |||
| Jaakko Niemi || Vepsä || 2 8 83 || || || | |||
|- | |||
| Ilkka Valkama || Vepsä || 2 9 83 || || || | |||
|- | |||
| Anssi Anttila || Vepsä || 2 10 83 || || || | |||
|- | |||
| Antti Junttola || Vepsä || 2 11 83 || || || | |||
|- | |||
| Jari Kennilä || Vepsä || 2 12 83 || || || | |||
|- | |||
| Kari Rautiainen || Vepsä || 2 13 83 || || || | |||
|- | |||
| Mikko Anttila || Vepsä || 2 14 83 || || || | |||
|- | |||
| Jyrki Seppälä || Vepsä || 2 15 83 || || || | |||
|- | |||
| Ari Oiva || Vepsä || 2 16 83 || || || | |||
|- | |||
| Esa Nopanen || Vepsä || 2 17 83 || || || | |||
|- | |||
| Ismo Alakopsa || Vepsä || 2 18 83 || || || | |||
|- | |||
| Vesa Hentilä || Vepsä || 2 19 83 || || || | |||
|- | |||
| Janne Kokko || Vepsä || 2 20 83 || || || | |||
|- | |||
| Markku Heiskari || Vepsä || 2 21 83 || || || | |||
|- | |||
| Vesa-Matti Mällinen || Kärsämäjoki || 3 22 84 || || || | |||
|- | |||
| Jouni Suonperä || Kärsämäjoki || 3 23 84 || || || | |||
|- | |||
| Erkko Eksymä || Vepsä || 4 24 85 || Minna Väliheikki || Mustajoki || 1 1 85 | |||
|- | |||
| Jarkko Alakopsa || Kuusamo || 5 25 85 || Minna Mällinen || Mustajoki || 1 2 85 | |||
|- | |||
| Jyrki Leinonen || Kuusamo || 5 26 85 || Kati Kivinen || Mustajoki || 1 3 85 | |||
|- | |||
| Mika Pietilä || Kuusamo || 5 27 85 || Hannele Moisander || Mustajoki || 1 4 85 | |||
|- | |||
| Jarmo Kylmänen || Kuusamo || 5 28 85 || Mari Korhonen || Mustajoki || 1 5 85 | |||
|- | |||
| Jukka-Pekka Pietilä || Kuusamo || 5 29 85 || || || | |||
|- | |||
| Mikko Sangi || Kuusamo || 5 30 85 || || || | |||
|- | |||
| Mikko Leppäluoto || Jämijärvi || 6 31 85 || || || | |||
|- | |||
| Petri Nikkilä || Kiiskilänkylä || 7 32 86 || || || | |||
|- | |||
| Jan Väliheikki || Umpimähkä || 8 33 87 || Satu Pitkäaho || Umpimähkä || 2 6 87 | |||
|- | |||
| Jouko Kaarteenaho || Umpimähkä || 8 34 87 || Anu Siponen || Umpimähkä || 2 7 87 | |||
|- | |||
| Kimmo Virkkala || Umpimähkä || 8 35 87 || Pirjo Pellikka || Umpimähkä || 2 8 87 | |||
|- | |||
| Mika Pulli || Umpimähkä || 8 36 87 || || || | |||
|- | |||
| Janne Saarela || Liminka || 9 37 88 || Mia Lempinen || Liminka || 3 9 88 | |||
|- | |||
| Marko Pietilä || Liminka || 9 38 88 || Maaret Kaakinen || Liminka || 3 10 88 | |||
|- | |||
| Pasi Paakkari || Liminka || 9 39 88 || || || | |||
|- | |||
| Hannu Järvelä || Liminka || 9 40 88 || || || | |||
|- | |||
| Matti Heiskari || Liminka || 9 41 88 || || || | |||
|- | |||
| Jarkko Nikkilä || Temmes || 10 42 89 || Joanna Kennilä || Temmes || 4 11 89 | |||
|- | |||
| Mikael Niku || Temmes || 10 43 89 || Sirpa Pietilä || Temmes || 4 12 89 | |||
|- | |||
| Toni Kumpuvaara || Temmes || 10 44 89 || Ulla-Maija Lumme || Temmes || 4 13 89 | |||
|- | |||
| Olli-Matti Laurikkala || Temmes || 10 45 89 || Jaana Suutari || Temmes || 4 14 89 | |||
|- | |||
| Mikko Kylmänen || Temmes || 10 46 89 || Carita Alakopsa || Temmes || 4 15 89 | |||
|- | |||
| Janne Mällinen || Temmes || 10 47 89 || Susanna Lukinmaa || Temmes || 4 16 89 | |||
|- | |||
| Matti Kahilakoski || Temmes || 10 48 89 || Jaana Karhu || Temmes || 4 17 89 | |||
|- | |||
| Kimmo Pietilä || Temmes || 10 49 89 || Hanna-Kaisa Pietilä || Temmes || 4 18 89 | |||
|- | |||
| Tuomas Kennilä || Temmes || 10 50 89 || Eeva Niemi || Temmes || 4 19 89 | |||
|- | |||
| Sakari Peuralahti || Temmes || 10 51 89 || Merja Haataja || Temmes || 4 20 89 | |||
|- | |||
| Teemu Ylielsilä || Hossa || 11 52 89 || || || | |||
|- | |||
| Markku Tölli || Hossa || 11 53 89 || || || | |||
|- | |||
| Eero Lumme || Mustajoki || 12 54 90 || Hanna Littov || Temmes || 5 21 90 | |||
|- | |||
| Toni Virtanen || Mustajoki || 12 55 90 || Piritta Rahikkala || Temmes || 5 22 90 | |||
|- | |||
| Risto Nurmi || Temmes || 13 56 91 || Susanna Viippola || Temmes || 6 23 91 | |||
|- | |||
| Harri Tuohimaa || Temmes || 13 57 91 || Terhi Hakkarainen || Temmes || 6 24 91 | |||
|- | |||
| Jari Junttila || Temmes || 13 58 91 || Hanna-Mari Saarela || Temmes || 6 25 91 | |||
|- | |||
| Mauri Kuorilehto || Temmes || 13 59 91 || || || | |||
|- | |||
| Lauri Lumme || Temmes || 13 60 91 || || || | |||
|- | |||
| Jaakko Lumme || Temmes || 13 61 91 || || || | |||
|- | |||
| Mikko Merkkiniemi || Temmes || 14 62 92 || Saara Lukkarinen || Temmes || 7 26 92 | |||
|- | |||
| Sami Granlund || Temmes || 14 63 92 || Hanna Paulomäki || Temmes || 7 27 92 | |||
|- | |||
| Juha Nikkinen || Temmes || 14 64 92 || Susanna Kaitera || Temmes || 7 28 92 | |||
|- | |||
| Mikko Kaijalainen || Temmes || 14 65 92 || || || | |||
|- | |||
| Jussi Pietilä || Temmes || 14 66 92 || || || | |||
|- | |||
| Jani Oiva || Temmes || 14 67 92 || || || | |||
|- | |||
| Mikko Kangas || Temmes || 14 68 92 || || || | |||
|- | |||
| Antti Mäkikyrö || Temmes || 15 69 93 || Aila Junkkonen || Liminka || 8 29 93 | |||
|- | |||
| Antti Kahilakoski || Temmes || 15 70 93 || Mari Kärnä || Liminka || 8 30 93 | |||
|- | |||
| Antero Kangas || Temmes || 15 71 93 || Sari Tuohimaa || Liminka || 8 31 93 | |||
|- | |||
| Kari Kangas || Temmes || 15 72 93 || Helena Niku || Liminka || 8 32 93 | |||
|- | |||
| Heikki Kilpeläinen || Temmes || 15 73 93 || Kati Kaitera || Liminka || 8 33 93 | |||
|- | |||
| || || || Aino-Eeva Lithovius || Liminka || 8 34 93 | |||
|- | |||
| || || || Johanna Junkkonen || Liminka || 8 35 93 | |||
|- | |||
| || || || Tiina Virtanen || Liminka || 8 36 93 | |||
|- | |||
| Olavi Ervasti || Temmes || 16 74 94 || Margit Kangas || Liminka || 9 37 94 | |||
|- | |||
| Pieter Van Houte || Temmes || 16 75 94 || Seija Ängeslevä || Liminka || 9 38 94 | |||
|- | |||
| Hannu Luukinen || Virkkula || 17 76 94 || || || | |||
|- | |||
| Markus Ilmonen || Virkkula || 17 77 94 || || || | |||
|- | |||
| Marco Sarkkinen || Virkkula || 17 78 94 || || || | |||
|- | |||
| Juho Lahdenperä || Virkkula || 17 79 94 || || || | |||
|- | |||
| Timo Miettinen || Virkkula || 17 80 94 || || || | |||
|- | |||
| Iikka Eklund || Virkkula || 17 81 94 || || || | |||
|- | |||
| Matti Hyttinen || Virkkula || 17 82 94 || || || | |||
|- | |||
| Kimmo Hannila || Virkkula || 18 83 95 || Virve Hakkarainen || Rokua || 10 39 95 | |||
|- | |||
| Pekka Makkonen || Virkkula || 18 84 95 || Jutta Junkkonen || Rokua || 10 40 95 | |||
|- | |||
| Tomi Tornberg || Virkkula || 18 85 95 || Suvi Karkkonen || Rokua || 10 41 95 | |||
|- | |||
| || || || Suvi Koivuharju || Rokua || 10 42 95 | |||
|- | |||
| || || || Merja Laaninen || Rokua || 10 43 95 | |||
|- | |||
| || || || Anna-Riikka Lithovius || Rokua || 10 44 95 | |||
|- | |||
| || || || Elina Lukkarinen || Rokua || 10 45 95 | |||
|- | |||
| || || || Katja Puikko || Rokua || 10 46 95 | |||
|- | |||
| Matias Ilmonen || Virkkula || 19 86 96 || Riikka Mattila || Temmes || 11 47 96 | |||
|- | |||
| Markus Tornberg || Virkkula || 19 87 96 || Taru Honka || Temmes || 11 48 96 | |||
|- | |||
| Tuomas Lääperi || Virkkula || 19 88 96 || || || | |||
|- | |||
| Antti Nuutinen || Virkkula || 20 89 97 || Maija Lumme || Temmes || 12 49 97 | |||
|- | |||
| Juha Makkonen || Virkkula || 20 90 97 || Sari Kangas || Temmes || 12 50 97 | |||
|- | |||
| Sauli Siika-aho || Virkkula || 20 91 97 || Laura Kennilä || Temmes || 12 51 97 | |||
|- | |||
| Lauri Halonen || Virkkula || 20 92 97 || Reetta Kaitera || Temmes || 12 52 97 | |||
|- | |||
| Tommi Alanenpää || Kiiskilänkylä || 21 93 98 || Ulla Jounio || Virkkula || 13 53 98 | |||
|- | |||
| Markku Arola || Kiiskilänkylä || 21 94 98 || || || | |||
|- | |||
| Risto Haverinen || Kiiskilänkylä || 21 95 98 || || || | |||
|- | |||
| Teemu Karvonen || Kiiskilänkylä || 21 96 98 || || || | |||
|- | |||
| Miika Kilpeläinen || Kiiskilänkylä || 21 97 98 || || || | |||
|- | |||
| Ville Kujala || Kiiskilänkylä || 21 98 98 || || || | |||
|- | |||
| Olli Lahdenperä || Kiiskilänkylä || 21 99 98 || || || | |||
|- | |||
| Ville Lappalainen || Kiiskilänkylä || 21 100 98 || || || | |||
|- | |||
| Jyrki Nikkinen || Kiiskilänkylä || 21 101 98 || || || | |||
|- | |||
| Heikki Mattila || Kiiskilänkylä || 21 102 98 || || || | |||
|- | |||
| Risto Pellikka || Kiiskilänkylä || 21 103 98 || || || | |||
|- | |||
| Ville Pitkänen || Kiiskilänkylä || 21 104 98 || || || | |||
|- | |||
| Henrik Rasila || Kiiskilänkylä || 21 105 98 || || || | |||
|- | |||
| Juuso Raitio || Rantakylä || 22 106 99 || Pauliina Ruonakoski || Lumijoki || 14 54 99 | |||
|- | |||
| || || || Sanna Korhonen || Lumijoki || 14 55 99 | |||
|- | |||
| || || || Kati Korhonen || Lumijoki || 14 56 99 | |||
|- | |||
| Johan Helkkula || Kiiskilänkylä || 23 107 00 || Teija Hiltunen || Temmes || 15 57 00 | |||
|- | |||
| || || || Niina Matturi || Temmes || 15 58 00 | |||
|- | |||
| || || || Maija Kylmänen || Temmes || 15 59 00 | |||
|- | |||
| || || || Henna Taipaleenmäki || Temmes || 15 60 00 | |||
|- | |||
| || || || Laura Kalaoja || Temmes || 15 61 00 | |||
|- | |||
| Joonas Arola || Kiiskilänkylä || 24 108 01 || Kaija Kamula || Kiiskilänkylä || 16 62 01 | |||
|- | |||
| Anssi Korhonen || Kiiskilänkylä || 24 109 01 || Reetta Mattila || Kiiskilänkylä || 16 63 01 | |||
|- | |||
| Tommi Kotkavaara || Kiiskilänkylä || 24 110 01 || Johanna Miettinen || Kiiskilänkylä || 16 64 01 | |||
|- | |||
| Vesa Lehto || Kiiskilänkylä || 24 111 01 || Janika Virtanen || Kiiskilänkylä || 16 65 01 | |||
|- | |||
| Jonni Sihvo || Kiiskilänkylä || 24 112 01 || Reetta Ojanperä || Kiiskilänkylä || 16 66 01 | |||
|- | |||
| Ville Tolonen || Rantakylä || 25 113 02 || Johanna Korhonen || Kiiskilänkylä || 17 67 02 | |||
|- | |||
| || || || Maria Korhonen || Kiiskilänkylä || 17 68 02 | |||
|- | |||
| || || || Kaisa Makkonen || Kiiskilänkylä || 17 69 02 | |||
|- | |||
| Heikki Kalaoja || Kiiskilänkylä || 26 114 03 || Susanna Kykkänen || Temmes || 18 70 03 | |||
|- | |||
| Antti Kamunen || Kiiskilänkylä || 26 115 03 || Aino-Elina Pudas || Temmes || 18 71 03 | |||
|- | |||
| || || || Heidi Raappana || Temmes || 18 72 03 | |||
|- | |||
| || || || Emmi-Kaisa Raitio || Temmes || 18 73 03 | |||
|- | |||
| Ville Arola || Kiiskilänkylä || 27 116 04 || Merja Aho || Virkkula || 19 74 04 | |||
|- | |||
| Karri Lehto || Kiiskilänkylä || 27 117 04 || Annukka Korhonen || Virkkula || 19 75 04 | |||
|- | |||
| Niko Moisio || Kiiskilänkylä || 27 118 04 || Hanna Kylmänen || Virkkula || 19 76 04 | |||
|- | |||
| Tommi Päkkilä || Kiiskilänkylä || 27 119 04 || Karoliina Lahdenperä || Virkkula || 19 77 04 | |||
|- | |||
| Ville Savilampi || Kiiskilänkylä || 27 120 04 || Tiina Tölli || Virkkula || 19 78 04 | |||
|- | |||
| Joonas Siika-aho || Kiiskilänkylä || 27 121 04 || Vilma Virta || Kiiskilänkylä || 20 79 04 | |||
|- | |||
| Sami Supperi || Kiiskilänkylä || 27 122 04 || || || | |||
|- | |||
| Hannu Nikkinen || Kiiskilänkylä || 28 123 05 || Anna Matturi || Virkkula || 21 80 05 | |||
|- | |||
| Antti Pietilä || Kiiskilänkylä || 28 124 05 || || || | |||
|- | |||
| Samuli Kalaoja || Heinijärvi || 29 125 06 || Hannele Hirsikorpi || Virkkula || 22 81 06 | |||
|- | |||
| Petri Matturi || Heinijärvi || 29 126 06 || Marjut Kaakinen || Virkkula || 22 82 06 | |||
|- | |||
| Janne Taipaleenmäki || Heinijärvi || 29 127 06 || Jutta Karhu || Virkkula || 22 83 06 | |||
|- | |||
| Sakari Tasanto || Heinijärvi || 29 128 06 || Siiri Koskinen || Virkkula || 22 84 06 | |||
|- | |||
| Jyrki Tihinen || Heinijärvi || 29 129 06 || Tiina Lehtonen || Virkkula || 22 85 06 | |||
|- | |||
| Joni Junnonaho || Kiiskilänkylä || 30 130 07 || Mirka Keränen || Temmes || 23 86 07 | |||
|- | |||
| Joonas Kinnunen || Kiiskilänkylä || 30 131 07 || Riikka Lehtonen || Temmes || 23 87 07 | |||
|- | |||
| Anssi Kulotie || Kiiskilänkylä || 30 132 07 || Iiris Lukkarinen || Temmes || 23 88 07 | |||
|- | |||
| Sami Rönkkö || Kiiskilänkylä || 30 133 07 || || || | |||
|- | |||
| Ville Supperi || Kiiskilänkylä || 30 134 07 || || || | |||
|- | |||
| Jasse Lahdenperä || Heinijärvi || 31 135 09 || || || | |||
|- | |||
| Markus Kaakinen || Kiiskilänkylä || 32 136 10 || Fanni Anttila || Lumijoki || 24 89 10 | |||
|- | |||
| Pyry Lahdenperä || Kiiskilänkylä || 32 137 10 || Päivi Junttila || Lumijoki || 24 90 10 | |||
|- | |||
| Petri Lehtonen || Kiiskilänkylä || 32 138 10 || Salla Kangas || Lumijoki || 24 91 10 | |||
|- | |||
| || || || Anni-Mari Leppäniemi || Lumijoki || 24 92 10 | |||
|- | |||
| || || || Anni Rantakokko || Lumijoki || 24 93 10 | |||
|- | |||
| || || || Eeva-Reetta Sohlo || Lumijoki || 24 94 10 | |||
|- | |||
| || || || Anni Suvanto || Lumijoki || 24 95 10 | |||
|- | |||
| || || || Ronja Toikkanen || Lumijoki || 24 96 10 | |||
|- | |||
| Sakari Hakkola || Kiiskilänkylä || 33 139 11 || || || | |||
|- | |||
| Jaakko Junttola || Kiiskilänkylä || 33 140 11 || || || | |||
|- | |||
| Asser Korhonen || Kiiskilänkylä || 33 141 11 || || || | |||
|- | |||
| Ossi Pietilä || Kiiskilänkylä || 33 142 11 || || || | |||
|- | |||
| Veikko Rantakokko || Kiiskilänkylä || 34 143 12 || | |||
|- | |||
| Mikael Hakkola || Rantakylä || 35 144 13 || Jonna Härmä || Temmes || 25 97 13 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Oskari Tavasti || Rantakylä || 35 145 13 || Sanni Junttola || Temmes || 25 98 13 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Moonika Kinnunen || Temmes || 25 99 13 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Juulia Tavasti || Temmes || 25 100 13 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Meri Pietilä || Temmes || 26 101 13 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Aleksi Hautala || Heinijärvi || 36 146 14 || Janna Junnonaho || Virkkula || 27 102 14 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Sami Hyvönen || Heinijärvi || 36 147 14 || Anniina Korhonen || Virkkula || 27 103 14 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joni Lumijärvi || Heinijärvi || 36 148 14 || Iris Korhonen || Virkkula || 27 104 14 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joni Oikarinen || Heinijärvi || 36 149 14 || Katariina Nyman || Virkkula || 27 105 14 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Valtteri Rintala || Heinijärvi || 36 150 14 || Katri Taipaleenmäki || Virkkula || 27 106 14 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Jussi Matinlauri || Tyrnävä || 37 151 15 || Saara Krekilä || Tyrnävä || 28 107 15 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Petteri Keskikuru || Heinijärvi || 38 152 15 || Maria Quiroz || Tyrnävä || 28 108 15 || | |||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Toni Lempinen || Heinijärvi || 38 153 15 || Ria Loukusa || Mustajoki || 29 109 15 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Tomi Mestari || Heinijärvi || 38 154 15 || Sara Vihriälä || Mustajoki || 29 110 15 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Rami Mustonen || Heinijärvi || 38 155 15 || || || || | ||
|- | || | ||
| | |- | ||
|- | | Tommi Väyrynen || Heinijärvi || 38 156 15 || || || || | ||
| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Severi Nyman || Heinijärvi || 39 157 16 || || || || | ||
|- | || | ||
| | |- | ||
|- | | Juuso Saarela || Heinijärvi || 39 158 16 || || || || | ||
| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Roope Sangi || Heinijärvi || 39 159 16 || || || || | ||
|| | |||
|- | |||
| || || || Susanne Kärki || Temmes || 30 111 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Viivi Pellikka || Temmes || 30 112 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Mona Rintala || Temmes || 30 113 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Inka Siermala || Temmes || 30 114 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Noora Tavasti || Temmes || 30 115 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Aleksi Huovinen || Liminganlahti || 40 160 18 || Sanni Alasalmi || Temmes || 31 116 18 || | |||
|| | |||
|- | |- | ||
| Mikko Luukkonen || Liminganlahti || 40 161 18 || Riina Keskitalo || Temmes || 31 117 18 || | |||
|| | |||
| Mikko | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Jukka Maalo || Liminganlahti || 40 162 18 || Riikka Kinnunen || Temmes || 31 118 18 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Juho Matinlauri || Liminganlahti || 40 163 18 || Jenni Väyrynen || Temmes || 31 119 18 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| Tapio Mattila || Liminganlahti || 40 164 18 || || || || | |||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Mikko Paakkolanvaara || Liminganlahti || 40 165 18 || || || || | ||
|| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Arto Toivanen || Liminganlahti || 40 166 18 || || || || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Joni Haapaluoma || Heinijärvi || 41 167 19 || Saaga Kylmänen || Kiiskilänkylä || 32 120 19 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Joni Kuorilehto || Heinijärvi || 41 168 19 || Suvi Pellikka || Kiiskilänkylä || 32 121 19 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Joona Pengerkoski || Heinijärvi || 41 169 19 || Iida Savilaakso || Kiiskilänkylä || 32 122 19 || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Aaro Keskikuru || Heinijärvi || 42 170 19 || || || || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Samu Keskikuru || Heinijärvi || 42 171 19 || || || || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Rasmus Luukkonen || Heinijärvi || 42 172 19 || || || || | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | Justus Maalo || Heinijärvi || 42 173 19 || || || || | ||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta