26
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
(9 välissä olevaa versiota 4 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 132: | Rivi 132: | ||
| Toni Virtanen || Mustajoki || 12 55 90 || Piritta Rahikkala || Temmes || 5 22 90 | | Toni Virtanen || Mustajoki || 12 55 90 || Piritta Rahikkala || Temmes || 5 22 90 | ||
|- | |- | ||
| Risto Nurmi || Temmes || 13 56 91 || Susanna Viippola || | | Risto Nurmi || Temmes || 13 56 91 || Susanna Viippola || Temmes || 6 23 91 | ||
|- | |- | ||
| Harri Tuohimaa || Temmes || 13 57 91 || Terhi Hakkarainen || | | Harri Tuohimaa || Temmes || 13 57 91 || Terhi Hakkarainen || Temmes || 6 24 91 | ||
|- | |- | ||
| Jari Junttila || Temmes || 13 58 91 || Hanna-Mari Saarela || | | Jari Junttila || Temmes || 13 58 91 || Hanna-Mari Saarela || Temmes || 6 25 91 | ||
|- | |- | ||
| Mauri Kuorilehto || Temmes || 13 59 91 || || || | | Mauri Kuorilehto || Temmes || 13 59 91 || || || | ||
Rivi 316: | Rivi 316: | ||
| Jyrki Tihinen || Heinijärvi || 29 129 06 || Tiina Lehtonen || Virkkula || 22 85 06 | | Jyrki Tihinen || Heinijärvi || 29 129 06 || Tiina Lehtonen || Virkkula || 22 85 06 | ||
|- | |- | ||
| Joni Junnonaho || Kiiskilänkylä || 30 130 07 || Mirka Keränen || | | Joni Junnonaho || Kiiskilänkylä || 30 130 07 || Mirka Keränen || Temmes || 23 86 07 | ||
|- | |- | ||
| Joonas Kinnunen || Kiiskilänkylä || 30 131 07 || Riikka Lehtonen || | | Joonas Kinnunen || Kiiskilänkylä || 30 131 07 || Riikka Lehtonen || Temmes || 23 87 07 | ||
|- | |- | ||
| Anssi Kulotie || Kiiskilänkylä || 30 132 07 || Iiris Lukkarinen || | | Anssi Kulotie || Kiiskilänkylä || 30 132 07 || Iiris Lukkarinen || Temmes || 23 88 07 | ||
|- | |- | ||
| Sami Rönkkö || Kiiskilänkylä || 30 133 07 || || || | | Sami Rönkkö || Kiiskilänkylä || 30 133 07 || || || | ||
Rivi 360: | Rivi 360: | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| || || || | | || || || Moonika Kinnunen || Temmes || 25 99 13 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
Rivi 369: | Rivi 369: | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Aleksi Hautala || Heinijärvi || 36 146 14 || Janna Junnonaho || Virkkula || 27 102 14 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Sami Hyvönen || Heinijärvi || 36 147 14 || Anniina Korhonen || Virkkula || 27 103 14 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Joni Lumijärvi || Heinijärvi || 36 148 14 || Iris Korhonen || Virkkula || 27 104 14 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Joni Oikarinen || Heinijärvi || 36 149 14 || Katariina Nyman || Virkkula || 27 105 14 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Valtteri Rintala || Heinijärvi || 36 150 14 || Katri Taipaleenmäki || Virkkula || 27 106 14 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Jussi Matinlauri || Tyrnävä || 37 151 15 || Saara Krekilä || Tyrnävä || 28 107 15 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Petteri Keskikuru || Heinijärvi || 38 152 15 || Maria Quiroz || Tyrnävä || 28 108 15 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Toni Lempinen || Heinijärvi || 38 153 15 || Ria Loukusa || Mustajoki || 29 109 15 || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| | | Tomi Mestari || Heinijärvi || 38 154 15 || Sara Vihriälä || Mustajoki || 29 110 15 || | ||
|| | |||
|- | |||
| Rami Mustonen || Heinijärvi || 38 155 15 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Tommi Väyrynen || Heinijärvi || 38 156 15 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Severi Nyman || Heinijärvi || 39 157 16 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Juuso Saarela || Heinijärvi || 39 158 16 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Roope Sangi || Heinijärvi || 39 159 16 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Susanne Kärki || Temmes || 30 111 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Viivi Pellikka || Temmes || 30 112 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Mona Rintala || Temmes || 30 113 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Inka Siermala || Temmes || 30 114 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Noora Tavasti || Temmes || 30 115 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Aleksi Huovinen || Liminganlahti || 40 160 18 || Sanni Alasalmi || Temmes || 31 116 18 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Mikko Luukkonen || Liminganlahti || 40 161 18 || Riina Keskitalo || Temmes || 31 117 18 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Jukka Maalo || Liminganlahti || 40 162 18 || Riikka Kinnunen || Temmes || 31 118 18 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Juho Matinlauri || Liminganlahti || 40 163 18 || Jenni Väyrynen || Temmes || 31 119 18 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Tapio Mattila || Liminganlahti || 40 164 18 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Mikko Paakkolanvaara || Liminganlahti || 40 165 18 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Arto Toivanen || Liminganlahti || 40 166 18 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joni Haapaluoma || Heinijärvi || 41 167 19 || Saaga Kylmänen || Kiiskilänkylä || 32 120 19 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joni Kuorilehto || Heinijärvi || 41 168 19 || Suvi Pellikka || Kiiskilänkylä || 32 121 19 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joona Pengerkoski || Heinijärvi || 41 169 19 || Iida Savilaakso || Kiiskilänkylä || 32 122 19 || | |||
|| | |||
|- | |||
| Aaro Keskikuru || Heinijärvi || 42 170 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Samu Keskikuru || Heinijärvi || 42 171 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Rasmus Luukkonen || Heinijärvi || 42 172 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Justus Maalo || Heinijärvi || 42 173 19 || || || || | |||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta