5
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 445: | Rivi 445: | ||
|- | |- | ||
| Arto Toivanen || Liminganlahti || 40 166 18 || || || || | | Arto Toivanen || Liminganlahti || 40 166 18 || || || || | ||
|| | |||
|- | |||
| Joni Haapaluoma || Heinijärvi || 41 167 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joni Kuorilehto || Heinijärvi || 41 168 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joona Pengerkoski || Heinijärvi || 41 169 19 || || || || | |||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta