Ero sivun ”Luettelo Suomen Partiolaisten hallituksen jäsenistä” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(uudet pestinimikkeet) |
(Uusi hallitus) |
||
Rivi 62: | Rivi 62: | ||
|- | |- | ||
| 2021–2022 || [[Siiri Somerkero]] || [[Stefan Stjärnstedt]] || [[Inari Timonen-Nissi|Inari ”Tiitu” Timonen-Nissi]] || [[Robert Lecklin]] || [[Toni Juntunen]] || [[Anni Karsma]] || [[Helena Siivonen]] || [[Sonja Uschanov]] || [[Satu Salo-Jouppila]] || [[Mirva Matikka]] || | | 2021–2022 || [[Siiri Somerkero]] || [[Stefan Stjärnstedt]] || [[Inari Timonen-Nissi|Inari ”Tiitu” Timonen-Nissi]] || [[Robert Lecklin]] || [[Toni Juntunen]] || [[Anni Karsma]] || [[Helena Siivonen]] || [[Sonja Uschanov]] || [[Satu Salo-Jouppila]] || [[Mirva Matikka]] || | ||
|- | |||
|2023–2024 | |||
|Henri Backman | |||
|Eero Kivistö | |||
|Jens Back | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versio 26. marraskuuta 2022 kello 15.55
Taulukkoon on merkitty SP:n hallituksen jäsenet.
- Tyhjä: Ei valittu
- –: Pesti ei ole ollut käytössä
- ?: Tieto puuttuu