6 223
muokkausta
Rivi 61: | Rivi 61: | ||
|- | |- | ||
| 2012 || Laura Ritola, [[Pohjolan Pirteät]] || Heli Nygård, [[Viessojat]] | | 2012 || Laura Ritola, [[Pohjolan Pirteät]] || Heli Nygård, [[Viessojat]] | ||
|- | |||
| 2013–2014 || Heli Nygård, [[Viessojat]] || Antti "Aake" Kerola, [[Toimarit]] | |||
|} | |} | ||