Ero sivun ”Vipo/lpkj” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 48: | Rivi 48: | ||
|- | |- | ||
| [[Riina Haapala]] || 2012 | | [[Riina Haapala]] || 2012 | ||
|- | |||
| [[Eila Musikka]] || 2013 | |||
|} | |} | ||
Versio 27. maaliskuuta 2013 kello 00.02
Vihdin Polunlöytäjien lippukunnanjohtajat
Nuorisopastori Martti Lönnrot | 1952-54 |
Reijo "Pepe" Salonen | 1955-56 |
Arvi Heino | 1957-59 |
Mikael Hidén | 1960-64 |
Jorma Skyttä | 1965-66 |
Mikael Hidén | 1967 |
Esa Leikkaa | 1968 |
Pekka Myrskylä | 1971 |
Kalevi Kuusinen | 197? |
Jaakko Myrskylä | 1983 |
Hannu Rinne | 1985-88 |
Matti "Masa" Pirhonen | 1989-90 |
Eero "Epa" Tuomenoksa | 1991-92 |
Esa "Edu" Kuusela | 1995 |
Jaakko Niemi | 1996-1998 |
Teemu Niemi | 1999-2000 |
Perttu Pulkka | 2001-2002 |
Marko Laakso | 2003 |
Jesse Lindholm | 2004- |
Annariikka Poikonen | 2009 |
Aarne Mustakallio | 2010 |
Aki Karjalainen | 2011 |
Riina Haapala | 2012 |
Eila Musikka | 2013 |