7
muokkausta
(lpkj-luettelo) |
|||
Rivi 40: | Rivi 40: | ||
==Lippukunnanjohtajat== | ==Lippukunnanjohtajat== | ||
{|- | {|- | ||
| 1949- | | 1949-1950 Erkki Nousiainen | ||
|- | |- | ||
| | | 1950-1951 Mauno Heikkilä | ||
|- | |- | ||
| | | 1951-1952 Reima Tuomi | ||
|- | |- | ||
| | | 1952-1953 Aarno Selander | ||
|- | |- | ||
| | | 1953-1954 Pauli Marttala | ||
|- | |- | ||
| | | 1954-1960 Manu Heikkilä | ||
|- | |- | ||
| 2006- | | 1960-1964 Paavo Seppänen | ||
| | |- | ||
| 1964-1971 Eero Nahkuri | |||
|- | |||
| 1971-1973 Reino Tikkinen | |||
|- | |||
| 1973-1974 Vesa-Pekka Koivuranta | |||
|- | |||
| 1974-1975 Paavo Haapaniemi | |||
|- | |||
| 1975-1976 Pentti Tarvainen | |||
|- | |||
| 1976-1987 Kari "Nikke" Niukkanen | |||
|- | |||
| 1987-1991 Markku Palovaara | |||
|- | |||
| 1991-1992 Kari Lukkarinen | |||
|- | |||
| 1992-1995 Vesa Honkonen | |||
|- | |||
| 1995-1997 Juha Perälä | |||
|- | |||
| 1997-1999 Antti Saarinen | |||
|- | |||
| 1999-2001 Markku Palovaara | |||
|- | |||
| 2001-2003 Jaakko Saranki | |||
|- | |||
| 2003-2004 Heikki Kylmälä | |||
|- | |||
| 2004-2005 Pekka Palovaara | |||
|- | |||
| 2005-2006 Juho Korpela | |||
|- | |||
| 2006- Pekka Palovaara | |||
|} | |} | ||
==Taustayhteisö== | ==Taustayhteisö== |
muokkausta