957
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 37: | Rivi 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Tapiolan Metsänkävijät]] || [irc://fi.quakenet.org/tapme #tapme] || QuakeNet | | [[Tapiolan Metsänkävijät]] || [irc://fi.quakenet.org/tapme #tapme] || QuakeNet | ||
|- | |||
| [[Tervaksentekijät]] || [irc://irc.cc.tut.fi/tako #terte] || IRCnet | |||
|- | |- | ||
| [[Toimen Pojat]] ||[irc://chat.freenode.org #uftp] || Freenode | | [[Toimen Pojat]] ||[irc://chat.freenode.org #uftp] || Freenode |
muokkausta