186
muokkausta
(Ak: Uusi sivu: {|<!--taulukon määrite--> {{prettytable}} |- ! style="text-align:left" |'''Mallitilikartta''' ! '''TULOSLASKELMA''' ! '''''' |- |<!-- taulukko alkaa tästä --> |- |Tilikausi 1.1.-3...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 148: | Rivi 148: | ||
|- | |- | ||
|4260 Käyttökulut|| 0,00|| 0,00 | |4260 Käyttökulut|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |||
|4265 Käyttötarvikkeet ja korjaukset|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|4270 Rakennusten korjaus|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|4275 Muut kulut|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|RETKIMAJA YHT|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|POISTOT | |||
|- | |||
|4300 Poistot|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|MUUT | |||
|- | |||
|4350 Sekalaiset kulut|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|TUOTTO- / KULUJÄÄMÄ|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|VARAINHANKINTA | |||
|- | |||
|5000 Jäsenmaksutuotot|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|5100 Kannatusjäsenmaksut|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|5200 Lahjoitustuotot|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|5300 Avustustuotot|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|VARAINHANKINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|OMATOIMINEN VARAINHANKINTA | |||
|- | |||
|6000 Omat.vh Tulo Proj 1|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|6050 Omat.vh Kulu Proj 1|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|6100 Omat.vh Tulo Proj 2|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|6150 Omat.vh Kulu Proj 2|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|OMAT. VARAINHANKINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |- | ||
|RAHOITUSTUOTOT ja –KULUT | |||
|- | |||
|7000 Korko- ym. tuotot|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|7050 Korkokulut|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|RAH. TUOTOT ja –KULUT YHT 0,00 0,00 | |||
|- | |||
|SATUNNAISET TUOTOT JA –KULUT | |||
|- | |||
|8000 Tuotot|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|8050 Kulut|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|SATUNN. TUOTOT JA KULUT YHT|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|OMATOIMINEN KATE|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|YLEISAVUSTUKSET | |||
|- | |||
|9000 Avustukset, seurakunta|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|9100 Avustukset, kaupunki/kunta|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|YLEISAVUSTUKSET YHT|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
K E S K E N | |||
|} | |} | ||
Rivi 156: | Rivi 227: | ||
Mallitilikartta TULOSLASKELMA Sivu 4 | Mallitilikartta TULOSLASKELMA Sivu 4 |
muokkausta