186
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 97: | Rivi 97: | ||
|LEIRITOIMINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | |LEIRITOIMINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|'''KILPAILUTOIMINTA''' | |'''KILPAILUTOIMINTA''' | ||
|- | |- | ||
Rivi 114: | Rivi 113: | ||
|LEHTITOIMINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | |LEHTITOIMINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|'''JOHTAJAHUOLTO''' | |'''JOHTAJAHUOLTO''' | ||
|- | |- | ||
Rivi 123: | Rivi 121: | ||
|JOHTAJAHUOLTO YHT|| 0,00|| 0,00 | |JOHTAJAHUOLTO YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|JUHLATOIMINTA | |'''JUHLATOIMINTA''' | ||
|- | |- | ||
|4000 Joulujuhla- ym. tuotot|| 0,00|| 0,00 | |4000 Joulujuhla- ym. tuotot|| 0,00|| 0,00 | ||
Rivi 137: | Rivi 135: | ||
|4150 Venekulut|| 0,00|| 0,00 | |4150 Venekulut|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|VENEILYTOIMINTA YHT|| | |VENEILYTOIMINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|'''RETKIMAJA''' | |'''RETKIMAJA''' | ||
Rivi 149: | Rivi 147: | ||
|4260 Käyttökulut|| 0,00|| 0,00 | |4260 Käyttökulut|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|4265 Käyttötarvikkeet ja korjaukset|| 0,00|| | |4265 Käyttötarvikkeet ja korjaukset||0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|4270 Rakennusten korjaus|| | |4270 Rakennusten korjaus|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|4275 Muut kulut|| 0,00|| 0,00 | |4275 Muut kulut|| 0,00|| 0,00 | ||
Rivi 157: | Rivi 155: | ||
|RETKIMAJA YHT|| 0,00|| 0,00 | |RETKIMAJA YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|POISTOT | |'''POISTOT''' | ||
|- | |- | ||
|4300 Poistot|| 0,00|| 0,00 | |4300 Poistot|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|MUUT | |'''MUUT''' | ||
|- | |- | ||
|4350 Sekalaiset kulut|| | |4350 Sekalaiset kulut|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|TUOTTO- / KULUJÄÄMÄ|| 0,00|| 0,00 | |''TUOTTO- / KULUJÄÄMÄ''|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|VARAINHANKINTA | |'''VARAINHANKINTA''' | ||
|- | |- | ||
|5000 Jäsenmaksutuotot|| | |5000 Jäsenmaksutuotot|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|5100 Kannatusjäsenmaksut|| 0,00|| 0,00 | |5100 Kannatusjäsenmaksut|| 0,00|| 0,00 | ||
Rivi 177: | Rivi 175: | ||
|5300 Avustustuotot|| 0,00|| 0,00 | |5300 Avustustuotot|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|VARAINHANKINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | |VARAINHANKINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|OMATOIMINEN VARAINHANKINTA | |'''OMATOIMINEN VARAINHANKINTA''' | ||
|- | |- | ||
|6000 Omat.vh Tulo Proj 1|| | |6000 Omat.vh Tulo Proj 1|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|6050 Omat.vh Kulu Proj 1|| | |6050 Omat.vh Kulu Proj 1|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|6100 Omat.vh Tulo Proj 2|| | |6100 Omat.vh Tulo Proj 2|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|6150 Omat.vh Kulu Proj 2|| 0,00|| 0,00 | |6150 Omat.vh Kulu Proj 2|| 0,00|| 0,00 | ||
Rivi 191: | Rivi 189: | ||
|OMAT. VARAINHANKINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | |OMAT. VARAINHANKINTA YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|'''RAHOITUSTUOTOT ja –KULUT''' | |||
|RAHOITUSTUOTOT ja –KULUT | |||
|- | |- | ||
|7000 Korko- ym. tuotot|| | |7000 Korko- ym. tuotot|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|7050 Korkokulut|| 0,00|| 0,00 | |7050 Korkokulut|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|RAH. TUOTOT ja –KULUT YHT 0,00 0,00 | |RAH. TUOTOT ja –KULUT YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|SATUNNAISET TUOTOT JA –KULUT | |'''SATUNNAISET TUOTOT JA –KULUT''' | ||
|- | |- | ||
|8000 Tuotot|| 0,00|| 0,00 | |8000 Tuotot|| 0,00|| 0,00 | ||
Rivi 208: | Rivi 205: | ||
|SATUNN. TUOTOT JA KULUT YHT|| 0,00|| 0,00 | |SATUNN. TUOTOT JA KULUT YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|OMATOIMINEN KATE|| 0,00|| 0,00 | |''OMATOIMINEN KATE''|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|YLEISAVUSTUKSET | |'''YLEISAVUSTUKSET''' | ||
|- | |- | ||
|9000 Avustukset, seurakunta|| 0,00|| 0,00 | |9000 Avustukset, seurakunta|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|9100 Avustukset, kaupunki/kunta|| 0,00|| | |9100 Avustukset, kaupunki/kunta||0,00|| 0,00 | ||
|- | |- | ||
|YLEISAVUSTUKSET YHT|| 0,00|| | |YLEISAVUSTUKSET YHT|| 0,00|| 0,00 | ||
|- | |||
|'''TILIKAUDEN TULOS'''|| 0,00|| 0,00 | |||
|- | |- | ||
|'''TILINPÄÄTÖSSIIRROT''' | |||
|- | |||
|9700 Varausten lisäykset1/vähennykset||0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|'''TILIKAUDEN YLI- /ALIJÄÄMÄ'''||0,00|| 0,00 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Luokka: Talous]] | |||
Mallitilikartta T A S E 31.12.2008 Sivu 1 | Mallitilikartta T A S E 31.12.2008 Sivu 1 |
muokkausta