Ero sivun ”Käyttäjä:Azer” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 11: | Rivi 11: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä EA2}} | |{{käyttäjä EA2}} | ||
|- | |||
|{{Käyttäjä IRC-lilja|1}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}} | |{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}} |
Versio 16. lokakuuta 2007 kello 16.27
Käppäräpartio/Jäsen-käyttäjämalline |
Tämä käyttäjä toimii vartionjohtajana. |
Tämä käyttäjä on vaeltaja. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut erätaitoperuskurssin. |
Tällä käyttäjällä on voimassa oleva EA2-kortti. |
Tämä käyttäjä on suorittanut IRC-liljan tason 1. |
Tämä käyttäjä ei ole suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssia, mutta aikoo sellaisen vielä joskus suorittaa. |
Tämä käyttäjä on wikitonttu. |
Tämä käyttäjä irkkaa #PartioWikillä. |
Tämä käyttäjä irkkaa ScoutLinkin IRC-verkossa. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
sv-1 Denna användare har baskunskaper i svenska. |
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse. |
Azer
Antti "Azer-" Rintala
IRC: Azer- @ QuakeNet, IRCnet ja ScoutLink
Maili ja messenger: azerfin AT gmail DOT com
Skype: Azerfin
Panostuskohteet PartioWikissä
- Satakuntaan liittyvät artikkelit
- Kielipollarius
Luokat:
- Käyttäjä toimii vartionjohtajana
- Käyttäjä on vaeltaja
- Käyttäjä PJ
- Käyttäjä erätaitoperus
- Käyttäjä EA2
- Käyttäjä IRC-lilja
- Käyttäjä Ko-Gi aikoo
- Käyttäjä Opera
- Wikitontut
- Käyttäjä partiowiki (irc)
- Käyttäjä ScoutLink
- User fi
- User en-3
- User sv-1
- User de-1
- Paperimerkillä palkitut
- Rautamerkillä palkitut
- PartioWiki-kielipoliisit