Ero sivun ”Käyttäjä:Passukka” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
p (käet taskuun) |
||
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä meripartiolainen}} | |{{käyttäjä meripartiolainen}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä Käki}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä Ko-Gi|82}} | |{{käyttäjä Ko-Gi|82}} |
Versio 17. joulukuuta 2006 kello 16.22
Tämä käyttäjä on meripartiolainen. |
Tämä käyttäjä on Käki. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 82. |
Tämä käyttäjä toimii koulutusohjaajana. |
Tämä käyttäjä toimii Varsinais-Suomen Partiopiirin luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä toimii Suomen Partiolaisten luottamushenkilönä. |
Pasi Mikkonen
pasi@paallikko.com
Turun Sinikotkat: Koulutusalusprojektin teknologisti Alusprojekti
- Kasvatustavoiteprojekti miksi.partio
- Meripartiojohtaja
- Ohjelmaohjaaja-pilottikurssin staabi