32
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 54: | Rivi 54: | ||
|- | |- | ||
<!-- taulukko alkaa tästä --> | <!-- taulukko alkaa tästä --> | ||
| | | Tunturisopuli | ||
| ei tarkkaa tietoa | | ei tarkkaa tietoa | ||
| tarpojat | | tarpojat | ||
| | | Miika Koskinen ja Pyry Palmén | ||
|- | |- | ||
| | | Hirvi | ||
| 2012 | |||
| tarpojat | |||
| Risto Kiiskinen ja Oskari Tolvanen | |||
|- | |||
| Poro | |||
| 2010 | | 2010 | ||
| tarpojat | | tarpojat | ||
| | | Aarno Glad ja Lassi Eskola | ||
|- | |- | ||
| | | Karhu | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| seikkailijat | | seikkailijat | ||
| | | Aki Tolvanen ja Ahti Korhonen | ||
|- | |- | ||
| | | Susi | ||
| | | 2009 | ||
| seikkailijat | | seikkailijat | ||
| | | Sanna "Panda" Laakkonen ja Jussi Leinonen | ||
|- | |- | ||
| | | Kettu | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| seikkailijat | |||
| Jukka Ruokola ja Jyri Nousila | |||
|- | |||
| Rotat | |||
| 2010 | |||
| sudenpennut | | sudenpennut | ||
| | | Mika "Alte" Valtonen ja Juha Viskari | ||
|- | |- | ||
| Nuolihaukat | | Nuolihaukat | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| sudenpennut | | sudenpennut | ||
| | | Krista Seppälä | ||
|- | |- | ||
| | | Norpat | ||
| | | 2012 | ||
| sudenpennut | | sudenpennut | ||
| | | Mika Viitanen ja Terttu Juntti | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Lippukunnanjohtajia == | == Lippukunnanjohtajia == | ||
Rivi 133: | Rivi 137: | ||
* Juha "Dalle" Dahlman 2010 | * Juha "Dalle" Dahlman 2010 | ||
* Kalle Tomi 2011 | * Kalle Tomi 2011 | ||
* Risto Kiiskinen 2012 | |||
== Huivi == | == Huivi == |
muokkausta