Ero sivun ”Lounais-Suomen Partiopiiri/Luettelo II lk Mannerheimsoljen saaneista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(Ak: Uusi sivu: =Luettelo Lounais-Suomen Partiopiirin 2. luokan Mannerheim-soljen saajista= ==2022== ==2021== ==2020== * Alma Ali-Yrkkö, Marjatat ja Mikon Pojat * Lotta Ansas, Louhen-Tytöt * Maria Arro, Ilpoisten Vuorenkävijät * Katie Astin, Naantalin Siniset * Oliver Backlund, Auran Tähti Pojat * Maaria Fromholtz, Marjatat ja Mikon Pojat * Aleksander Gävert, Turun Partio-Sissit * Henna Haapaniemi, Maskun Hemmingin Tyttäret...) |
p (→2020) |
||
Rivi 37: | Rivi 37: | ||
* [[Matias Mattila]], [[Porin Tulitikut]] | * [[Matias Mattila]], [[Porin Tulitikut]] | ||
* [[Meri Mattila]], [[Maskun Hemmingin Tyttäret ja Pojat]] | * [[Meri Mattila]], [[Maskun Hemmingin Tyttäret ja Pojat]] | ||
* [[Henni Merilahti]], [[Marttilan Martit] | * [[Henni Merilahti]], [[Marttilan Martit]] | ||
* [[Viljami Mettovaara]], [[Marjatat ja Mikon Pojat]] | * [[Viljami Mettovaara]], [[Marjatat ja Mikon Pojat]] | ||
* [[Leena Niemi]], [[Ahlaisten Ankkurit]] | * [[Leena Niemi]], [[Ahlaisten Ankkurit]] |
Versio 14. kesäkuuta 2022 kello 01.58
Luettelo Lounais-Suomen Partiopiirin 2. luokan Mannerheim-soljen saajista
2022
2021
2020
- Alma Ali-Yrkkö, Marjatat ja Mikon Pojat
- Lotta Ansas, Louhen-Tytöt
- Maria Arro, Ilpoisten Vuorenkävijät
- Katie Astin, Naantalin Siniset
- Oliver Backlund, Auran Tähti Pojat
- Maaria Fromholtz, Marjatat ja Mikon Pojat
- Aleksander Gävert, Turun Partio-Sissit
- Henna Haapaniemi, Maskun Hemmingin Tyttäret ja Pojat
- Nea Hakamäki, Pääskyparvi
- Sofia Harju, Jämijärven Miilunvartijat
- Anni Harri, Jämijärven Miilunvartijat
- Teemu Heikonen, Ruskon Maunun Partio
- Jesse Helimo, Piikkiön Tammipartio
- Vilhelmiina Hännikäinen, Tornipääskyt
- Eero Kakko, Marjatat ja Mikon Pojat
- Pieta Kanto, Pyhän Laurin Ritarit
- Katariina Karvonen, Mikaelin Sinikellot
- Eetu Kivistö, Mellilän Menninkäiset
- Noora Koskinen, Henrikin Tapulitytöt
- Niilo Kurki, Piikkiön Tammipartio
- Niilo Kääriäinen, Turun Metsänkävijät
- Simo Lauerma, Kaarinan Ristiritarit
- Norma Lehtola, Tornipääskyt
- Jesse Lehtonen, Turun Partio-Sissit
- Jesse Leino, Maskun Hemmingin Tyttäret ja Pojat
- Minerva Leino, Perttelin Piketit
- Mikael Leppämäki, Kankaanpään Korpiveikot
- Linda Levomäki, Mellilän Menninkäiset
- Laura Liikkanen, Sauvon Hakkiset
- Jenni Lilja, Mietoisten Kolopuutintit
- Valtteri Manninen, Turun Partio-Sissit
- Heikki Markkula, Koroisten Ritarit
- Matias Mattila, Porin Tulitikut
- Meri Mattila, Maskun Hemmingin Tyttäret ja Pojat
- Henni Merilahti, Marttilan Martit
- Viljami Mettovaara, Marjatat ja Mikon Pojat
- Leena Niemi, Ahlaisten Ankkurit
- Aada Nikander, Marjatat ja Mikon Pojat
- Milla Nurmi, Toivon Erätytöt
- Veeti Nurmi, Kaarinan Ristiritarit
- Aino Ojala, Marjatat ja Mikon Pojat
- Ida Ojuva, Louhen-Tytöt
- Aino Paunikallio, Luvian Loukke
- Maisa Penttilä, Toivon Erätytöt
- Veera Peura, Maarian Kämmekät
- Janette Pihlaja, Kankaanpään Korpiveikot
- Elisabet Pöyry, Mynämäen Maahiset
- Ellen Rautava, Pääskyparvi
- Johanna Rintanen, Tornipääskyt
- Riku Rotkus, Meri-Porin Partio
- Eliisa Saarela, Piikkiön Tammipartio
- Aada Sarmiala, Leirisiskot
- Urho Sarokas, Paraisten Merikotkat
- Antti Silander, Kuusiston Linnanyrjänät
- Antti Silanterä, Liedon Eränkävijät
- Aaro Sivonen, Kolkankävijät
- Emmi Suomela, Turun Tähti-Tytöt
- Milla Suomi, Loimaan Nuotioloimut
- Roni Suoniemi, Turun Partio-Sissit
- Saskia Susi, Maarian Tähkät
- Fiona Syrén, Littoisten Pirtapiiat
- Matilda Taimi, Henrikin Tapulitytöt
- Ella Turpeinen, Perttelin Piketit
- Emil Walden, Kuusiston Linnanyrjänät
- Aapo Valtonen, Piikkiön Tammipartio
- Katariina Valve, Louhen-Tytöt
- Alina Vermola, Nuotiotytöt
- Lassi Viksten, Kaarinan Ristiritarit
- Julia Virtanen, Kaarinan Sädetytöt
- Sofia Virtanen, Laitilan Lumikit
- Alina Wittsberg, Ahlaisten Ankkurit