6 374
muokkausta
(wp) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 270: | Rivi 270: | ||
|- | |- | ||
|132 || [[Kari Suomela]] || Poppis || [[Rajamäen Metsänkävijät]] || [[Uudenmaan Partiopiiri]] || [[24. lokakuuta|24.10.]][[2015]] || [[Explo 15]]:ssa Riihimäellä | |132 || [[Kari Suomela]] || Poppis || [[Rajamäen Metsänkävijät]] || [[Uudenmaan Partiopiiri]] || [[24. lokakuuta|24.10.]][[2015]] || [[Explo 15]]:ssa Riihimäellä | ||
|- | |||
|133 || [[Pauli Saloranta]] || Pale || [[Nummen Samoojat]] || [[Uudenmaan Partiopiiri]] || [[6. marraskuuta|6.11.]][[2015]] || [[Uudenmaan Partiopiiri]]n 40. vuotisjuhlissa | |||
|- | |||
|} | |} |