byrokraatit, osoitepaljastimen käyttäjät, staff, steward, häivyttäjät (suppressors), swn_admin, ylläpitäjät
2 026
muokkausta
(→Myönnetyt hopeasudet: 134 ja 135) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 277: | Rivi 277: | ||
|135 || [[Tommi Nyman]] || || || [[Hämeen Partiopiiri]] || [[22. heinäkuuta|22.7.]][[2016]] || [[Roihu]]-leirillä kutsuvierastilaisuudessa | |135 || [[Tommi Nyman]] || || || [[Hämeen Partiopiiri]] || [[22. heinäkuuta|22.7.]][[2016]] || [[Roihu]]-leirillä kutsuvierastilaisuudessa | ||
|- | |- | ||
|136 || [[Veikko]] || Veke || [[Toimarit]] || [[Pohjanmaan Partiolaiset]] || [[19. marraskuuta|19.11 .]][[2016]] || Jäsenkokouksessa Oulussa | |||
|- | |||
|} | |} | ||
muokkausta