Ero sivun ”Luettelo Ko-Gi-kursseista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 285: | Rivi 285: | ||
|- | |- | ||
| 142 || [[2021]] || [[Katri Hietanen]] ||[[Evo]]|| Pitkä leiri || | | 142 || [[2021]] || [[Katri Hietanen]] ||[[Evo]]|| Pitkä leiri || | ||
|- | |||
| 143 || [[2022]] || [[Eva Liuksila]] || Saaristokurssi || | |||
|- | |||
| 144 || [[2022]] || [[Sanna Tamminen]] || Pääsiäinen || | |||
|- | |||
| 145 || [[2022]] || [[Miikka Ristimäki]] || Lyhyt leiri || | |||
|} | |} | ||
Versio 13. kesäkuuta 2022 kello 22.07