Ero sivun ”Satakunnan Partiolaiset/luettelo kevätkilpailuista” versioiden välillä
p (+m) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 25: | Rivi 25: | ||
|- | |- | ||
| [[2007]] || 100 || Eurajoki || 5.5. || [[Jokilaakson Ravut]], [[Kopardit]], [[Narvin Tytöt]] | | [[2007]] || 100 || Eurajoki || 5.5. || [[Jokilaakson Ravut]], [[Kopardit]], [[Narvin Tytöt]] | ||
|- | |||
| [[2008]] || 3X TIÄ JUH4N44 || Pori || 3.5. || ? | |||
|} | |} | ||
Versio 4. helmikuuta 2008 kello 16.49
Vuosi | Nimi | Paikka | Päivämäärä | Järjestävä(t) lpk(t) |
---|---|---|---|---|
1993 | Praku-93 | ? | ? | ? |
1996 | Paroonin Koitos | Parkano | 27.4. | Kipinäpartio |
1998 | Klapi 98 | Kullaa | 25.4. | Ulvilan Eräpojat, Ulvilan Erätytöt |
1999 | Hukkareissu | Honkajoki | 24.4. | (Honkahukat ?) |
2000 | Krookan Rääki V | Merikarvia | 29.4. | Ouran Partiolaiset |
2001 | Biispan Polku 2001 | Köyliö | 28.4. | Lallin Partio |
2002 | Klaffi | Eura | 20.4. | Euran Peurat |
2003 | Kurrestrofi | Noormarkku | 26.4. | Pääskyparvi |
2004 | Hiittenherkku | Harjavalta | 24.4. | Harjavallan Pirkat |
2005 | FLÖKÖ 2005 | Rauma | 23.4. | Tasalam Boja |
2006 | Paroonin Koitos II | Parkano | 22.4. | Kipinäpartio |
2007 | 100 | Eurajoki | 5.5. | Jokilaakson Ravut, Kopardit, Narvin Tytöt |
2008 | 3X TIÄ JUH4N44 | Pori | 3.5. | ? |
Ansiomerkit | Kilpailut | Piirileirit | Tukisäätiö
Huittinen | Pohjois-Satakunta | Pori | Rauma
Pohjois-Satakunnan Partiolaiset | Porin Partiolaiset
Ahlaisten Ankkurit | Euran Peurat | Harjavallan Pirkat | Honkahukat | Huittisten Eränkävijät | Jokilaakson Ravut | Jämijärven Miilunvartijat | Kankaanpään Korpiveikot | Karimo | Karvian Majavapartio | Keikyän Korvenkävijät | Kiikan Leiripeikot | Kiikoisten Partiopojat | Kipinäpartio | Kiukaisten Metsäveikot | Kopardit | Kullaan Kuusipeurat | Käppäräpartio | Lallin Partio | Lavian Eränkävijät | Luvian Loukke | Meri-Porin Partio | Mesikäpälät | Myrskypojat | Nakkilan Partiolaiset | Narvin Pojat | Narvin Tytöt | Ouran Partiolaiset | Pomarkun Polunkävijät | Porin Nuotiopojat | Porin Tertut | Porin Tulitikut | Porin Versot | Pääskyparvi | Rauman Partiotytöt | Rauman Sinermot | Ruoripojat | Saaren Kiertäjät | Siikaisten Karhunveikot | Säkylän Partio | Tasalam Boja | Teljän Partio | Teljän Tuikkeet | Ulvilan Eräpojat | Ulvilan Erätytöt | Vampulan Varpuspartio | Vesipeikot | Väinän Vartijat