13
muokkausta
(Päivitystä) |
(Päivitetty 2021 loppuun asti) |
||
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
! Nimi || kurssit, joita johti (kurssin numero, suluissa pääasiallinen toteutusvuosi) || | ! Nimi || kurssit, joita johti (kurssin numero, suluissa pääasiallinen toteutusvuosi) || | ||
|- | |- | ||
| Aaltonen, Marjukka || 61 (1997), 66 (1998) || | | Aaltonen, Marjukka || 61 (1997), 66 (1998), 140 (2021) || | ||
|- | |- | ||
| Aho, Pekka || 28 (1986), 32 (1987), 39 (1989) || | | Aho, Pekka || 28 (1986), 32 (1987), 39 (1989) || | ||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
| Cedergreutz, Barbo || 30 (1986) || | | Cedergreutz, Barbo || 30 (1986) || | ||
|- | |- | ||
| Grönlund, Laura || 115 (2014) || | | Grönlund, Laura || 115 (2014), 139 (2020) || | ||
|- | |- | ||
| Hakonen, Niilo || 68 (1999) || | | Hakonen, Niilo || 68 (1999) || | ||
|- | |- | ||
| Hanhikoski, Emmi || 99 (2009) || | | Hanhikoski, Emmi || 99 (2009) || | ||
|- | |||
| Hankela, Pekka || 140 (2021) || | |||
|- | |- | ||
| Heikkinen, Kimmo || 105 (2011) || | | Heikkinen, Kimmo || 105 (2011) || | ||
Rivi 23: | Rivi 25: | ||
|- | |- | ||
| Heporauta, Jouko || 10 (1980), 15 (1981), 18 (1982), 20 (1983), 23 (1984), 26 (1985), 37 (1989) || | | Heporauta, Jouko || 10 (1980), 15 (1981), 18 (1982), 20 (1983), 23 (1984), 26 (1985), 37 (1989) || | ||
|- | |||
| Hietanen, Katri || 142 (2021) || | |||
|- | |- | ||
| Hopeavuori, Jukka || 84 (2004) || | | Hopeavuori, Jukka || 84 (2004) || | ||
Rivi 37: | Rivi 41: | ||
|- | |- | ||
| Kahanpää, Anja || 64 (1998), 70 (1999) || | | Kahanpää, Anja || 64 (1998), 70 (1999) || | ||
|- | |||
| Kainu, Annina || 140 (2021) || | |||
|- | |- | ||
| Kanervuori, Kaj || 63 (1997), 103 (2011) || | | Kanervuori, Kaj || 63 (1997), 103 (2011) || | ||
Rivi 51: | Rivi 57: | ||
|- | |- | ||
| Kutvonen, Mikko || 118 (2015) || | | Kutvonen, Mikko || 118 (2015) || | ||
|- | |||
| Lampilinna, Viljami || 137 (2021) || | |||
|- | |- | ||
| Lares, Jussi || 91 (2006), 101 (2010) || | | Lares, Jussi || 91 (2006), 101 (2010) || | ||
Rivi 56: | Rivi 64: | ||
| Laukkanen, Asko || 76 (2001), 90 (2006) || | | Laukkanen, Asko || 76 (2001), 90 (2006) || | ||
|- | |- | ||
| Lehikoinen, Leena || 74 (2001) || | | Lehikoinen, Leena || 74 (2001), 136 (2020) || | ||
|- | |- | ||
| Lidsten, Sven || 3 (1977) || | | Lidsten, Sven || 3 (1977) || | ||
Rivi 83: | Rivi 91: | ||
|- | |- | ||
| Muttonen, Timo || 119 (2015) || | | Muttonen, Timo || 119 (2015) || | ||
|- | |||
| Nurminen, Rasmus || 138 (2020) || | |||
|- | |- | ||
| Pekkola, Petri || 56 (1995), 60 (1997), 102 (2010) || | | Pekkola, Petri || 56 (1995), 60 (1997), 102 (2010) || | ||
Rivi 115: | Rivi 125: | ||
|- | |- | ||
| Svensson, Hanna || 132 (2019) || | | Svensson, Hanna || 132 (2019) || | ||
|- | |||
| Taubert, Josefin || 121 (2016), 129 (2019) || | |||
|- | |- | ||
| Toivola, Juho || 114 (2014) || | | Toivola, Juho || 114 (2014) || |
muokkausta